HAKKIMIZDA 

Bidoluyeşil’i tanıyın!

Bİ’DOLU YEŞİL,  yoğun yaşamınızın her yönünü kolaylaştıracak pratik, kullanışlı ve akıllı çözümler için başvuracağınız kaynaktır:

 
  • Hızlı, lezzetli akşam yemekleri. Basit, sağlıklı tariflerden oluşan koleksiyonumuz daha az malzemeyle sofraya ulaşması oldukça hızlı bir serüven sunmaktadır.
  • Temizlik ve düzenleme tüyoları.Temiz ve düzenli bir alan, temiz ve düzenli bir zihin demektir. Mutluluğunuzu bulmanıza yardımcı olalım.
  • Zahmetsiz güzellik ve moda. Bazen mükemmel bir kot pantolon, rahat ayakkabılar bir tutam güneş kremi kadar kolaydır.
  • Mantıklı sağlık tavsiyesi. Beslenme, fitness, sağlıklı yaşam ve zihinsel sağlık hakkında sağlam, test edilmiş bilgilerle kanıtlanmış olanı moda olandan ayırın.
  • E-posta yoluyla günlük çözümler alın. Ücretsiz bültenimize kaydolun ve doğrudan gelen kutunuza gönderilen ipuçlarını ve püf noktalarından haberiniz olsun.

Hikayemiz

Bİ’DOLU YEŞİL‘in hikayesi 2020 yılında hayatı basit ve stressiz kılmak amacıyla başladı. Bugün, her ay 100 binden fazla dijital kullanıcı hesabına ulaşıyoruz.

Bİ’DOLU YEŞİL‘i Facebook, Instagram, Twitter ve Pinterest dahil her yerde bulabilirsiniz.

Editöryal

Bİ’DOLU YEŞİL olarak size doğru, güvenilir, inandırıcı, ilgi çekici ve dengeli bilgiler sunmaktan gurur duyuyoruz ve içeriklerimizin güncel ve doğru olduğundan emin olmak için sürekli olarak gözden geçiriyoruz.

Tüm insanları temsil eden ve onlara hizmet eden yüksek kaliteli içerikler oluşturmaya kararlıyız; çok çeşitli yaş, ırk, kimlik, etnik köken ve yetenekleri temsil eden yazar ve editörlerden oluşan bir grupla çalışıyoruz ve bunların hepsi içeriğimize yansıyor. Ve  en yüksek kalitede içeriği sağlamayı amaçlıyoruz.

Bağımsızlık ve Tarafsızlık

Bağımsız, adil ve tarafsız gazeteciliğe inanıyoruz. Editörlerimiz ve yazarlarımız yüksek bir dürüstlük ve şeffaflık standardından sorumludur ve orijinal editoryal içeriğimiz reklamverenlerden etkilenmez. Bu nedenle, reklam ve editoryal içerik arasında katı bir ayrım gözetiyoruz. Bir reklamveren veya sponsor tarafından veya onlar adına sağlanan her türlü içerik, şeffaflık kriterlerimizden geçmeden yayınlanmaz..

Ürün İncelemeleri

BidoluYesil.com’daki tüm ürün incelemeleri bağımsızdır, Editörlerimiz ve yazarlarımız tarafından yürütülen araştırma ve ürün testlerine dayanmaktadır. Sevdiğimiz ve okuyucularımızın da seveceğini düşündüğümüz ürünleri paylaşıyoruz. İçeriklerimizdeki belirli bağlantıları ziyaret edip, herhangi bir ürün satın aldığınızda komisyon alabiliriz. 

Düzeltmeler

Bir haberde hata varsa, bunu mümkün olan en kısa sürede düzeltiyoruz. Bir haberin gerçeklere dayalı olarak doğru olduğu, ancak kullanılan dilin gerektiği kadar açık veya ayrıntılı olmadığı durumlarda, haber editör notu olmadan güncellenebilir.

Zamana bağlı ve günlük haberler genellikle zaman içinde farklı bir olayı kapsar, bu nedenle rutin olarak güncellenmezler. Editör ekibimiz, her şeyin zamanında, doğru ve ilgili olduğundan emin olmak için her zaman içeriği sürekli olarak yeniden değerlendirir ve günceller. Her makalenin üst kısmındaki tarih damgası, en son ne zaman güncellendiğini bulunmaktadır.

Bir sorun veya hata fark ettiğinizde, lütfen bilgi@bidoluyesil.com adresine e-posta göndererek bizi haberdar ediniz.

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Bİ’DOLU YEŞİL olarak herkesin hayatını basitleştirmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bu misyonun anahtarı, okuyucularımızın karşılaştığı birçok yapısal ve toplumsal engeli anlamak ve en kapsayıcı çözümlerle yanıt vermektir.Bİ’DOLU YEŞİL okuyucularının tek düzey olmadığını biliyoruz: Farklı ırklardan, boyutlardan, kimliklerden ve yeteneklerdeniz, farklı ilişkiler ve aileler kuruyoruz; ve farklı kültürel ve dini gelenekleri takip ediyoruz. Bİ’DOLU YEŞİL’in herkes için değerli bir kaynak olmasını istiyoruz ve platformumuzu kapsayıcılığı, eşitliği ve insan haklarını teşvik etmek için kullanmaya çalışıyoruz.

Bültenimize Abone Ol

Bizden haberdar olmak, özel içerikler hakkında hızlıca bilgi almak için abone olun

Abonelik Formu

Copyright © 2023 ©Tüm Hakları Saklıdır. © All Rights Reserved